תמיר ברזילי – ראיון אישי

ההיכרות הראשונה שלי עם תמיר ברזילי היתה מקרית בהחלט. לא הכרתי אותו בכלל.

באחד הג'אמים בהוד השרון, ניגנתי קונגה. היו הרבה מוזיקאים, שב"ק איכשהו עלו לנגן ופתאום "איפה תמיר? תקראו לו שיבוא". מגיע תימני אפרו, עולה על התופים ומתחיל להפגיז בלי הכרה. וזה טוב. זה כל כך טוב, שאני שוכח מה בכלל אני עושה שם, מסתובב מולו ופשוט בולע כל רגע שלו על התופים. מקשיב, מסתכל, ומרגיש את הלסת שלי נשמטת מרגע לרגע. מה זה הדבר הזה? ואיך לעזאזל אני לא יודע מי זה?

אז מסתבר שהוא מנגן עם הרכבים קטנים, הרכבים גדולים, כותב, מקליט, מנגן גם גיטרה, עבר ב-2007 לניו יורק, נשאר ב-LA בגלל מזג האויר, אוהב לטייל בהרים ובמדבר, אבל אוהב גם להישאר בבית באולפן. הוא עובד על עוד תחביבים…

הוא פחות במדיה החברתית וביוטיוב, ומודה בעצמו שהוא "לא טוב בזה", אבל הנה, יצא דוקומנטרי של כמעט 45 דקות 🙂 הקישור לסרט המלא בסוף הכתבה.

למזלי, שי פרץ, הגיטריסט (שאני כן מכיר) ידע לספר לי כמה עובדות בסיסיות ושלח אותי לעשות חיפוש באינטרנט.

גיליתי מתופף תוסס ומעניין שנגע בכמה מהדברים החמים בעולם עם "מינוס שבע" חשיפה במדיה החברתית. החלטתי שאני חייב לראיין אותו ולהעלות את זה אונליין.

תמיר ברזילי הוא תופעה מיוחדת. איש מאוד נעים וחם, שמביא איתו כנות ורגישות, אבל כשהוא מאחורי התופים מתגלה חיה אחרת. גם ההתפתחות שלו בתעשיה היתה שונה. עשה פרוייקטים נחשבים, כמו פורטיסחרוף, שב"ק ס', פאנקנשטיין, ואז עזב לארה"ב. ניו יורק, ואחר כך LA, מייסי גריי, טל וילקנפלד, Scary Pockets.

"סחוגי" הילד למד מכולם, אבל לא הסתדר עם מסגרות. לא בלימודים, לא בצבא ולא באודישנים ב-LA. על פי עדותו שלו, את הדברים הכי מגניבים קיבל דווקא כשפחות היה איכפת לו. כבר עשר שנים שהוא בא לארץ לבקר כל שנה, שומר על קשר על חברים. לראיון עצמו הגיעו כמה, והיה מאוד מגניב לראות איך ה"וייב" שלו מדבק, או שהוא נדבק מהם, אין לדעת 🙂

אה, כן… כבר אמרתי שהוא השתתף בפסקול לסרט הוליוודי גדול עם יו ג'קמן?

הנה קישור לשיחה המלאה, תכינו שעה, זה ארוך 🙂

How to Share With Just Friends

How to share with just friends.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014

כתבות נוספות

בראשי מיתר אחד – Brushy One String

בראשי מיתר אחד, או בקיצור "בראשי", הוא מוזיקאי ג'מייקאני שהתפרסם בעיקר ביוטיוב, לאחר שהבמאי הדוקומנטרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *